((( فروشگاه اینترنتی لوازم ماهیگیری ایده آل عرضه کننده لوازم حرفه ای ماهیگیری کپور در خدمت شما عزیزان است ))) ((( ارسال رایگان در سرتاسر ایران برای خریدهای بالای 5000000 ریال )))
ideal tackleدرباره ما
درباره ما

به نام خدا

فروشگاه اینترنتی لوازم ماهیگیری ایده آل

آدرس _ تهران بزرگراه همت ستاری جنوب پیامبر غربی خیابان جهاد اکبر کوچه ششم پلاک 10 تلفن همراه 09392985284   تلفن ثابت44060330-021

مهرداد داوری فر

فروشگاه لوازم ماهیگیری ایده آل یک فروشگاه اینترنتی میباشد و امکان مراجعه و خرید حضوری امکان پذیر نمیباشد

ساعات کار و تماس

شنبه تا چهارشنبه : از 10 صبح تا 6 بعدازظهر

پنجشنبه : از 10 صبح تا 1 بعدازظهر

با عرض پوزش لطفا در ساعت کاری تماس بگیرید.

جمعه ها و تعطیلات رسمی تعطیل است .
 

 

گسترش ورزش ماهیگیری در سالهای اخیر و پیشرفتهای به دست آمده توسط سازندگان لوازم ماهیگیری در سرتاسر دنیا باعث گردیده که هر روز این ورزش شاهد تحول در زمینه ساخت لوازم جدید بوده و به دنبال آن موفقیت های بیشتر را نیز برای ماهیگیران به ارمغان آورد.

نکته قابل ذکر در مورد کالاهای ارائه شده در این سایت این است که سعی بر آن بوده که اطلاعات ارائه شده ، ترجمه صحیح و دقیقی مطابق با سایت سازنده آن محصول باشد. اگر کاستی یا کمبودی در این زمینه شاهد بودید سپاسگزار خواهیم بود که ما را راهنمایی بفرمائید.

سایت ایده آل قسمتی را تحت عنوان گالری عکس تدارک دیده است که عکسهای لحظات خوش ماهیگیری کپور  شما را به دیگر دوستان ماهیگیر عرضه نماید.

شما میتوانید در صورت تمایل عکسهای ماهیگیری کپور خود را به آدرس info@idealtackle.com ارسال فرمائید تا در اولین فرصت در گالری عکس به نمایش ذر آید .
فروشگاه ایده آل امیدوارست که بتواند در حد توان و بضاعت خود قسمتی از نیازهای علاقه مندان به این ورزش را برطرف نماید.

 

 

Asset 3

با سلام

به اطلاع میرساند با توجه به تغییرات کلی سایت و قالب جدید فروشگاه تا اطلاع ثانوی تعطیل میباشد.

با تشکر