((( فروشگاه اینترنتی لوازم ماهیگیری ایده آل عرضه کننده لوازم حرفه ای ماهیگیری کپور در خدمت شما عزیزان است ))) ((( ارسال رایگان در سرتاسر ایران برای خریدهای بالای 5000000 ریال )))
لوازم ماهیگیریفروش لوازم ماهیگیری کارکرده-> چوب کپوری DAIWA و چرخ کپوری DAIWA
توجه داشته باشید که وب سایت لوازم ماهیگیری ایده آل در مورد صحت مشخصات آگهی، سلامت کالا، انتقال وجه و تحویل کالا هیچ گونه مسؤلیتی ندارد و با تدارک قسمت آگهی ها زمینه ای را فراهم نموده است تا خریداران و فروشندگان لوازم ماهیگیری دست دوم بتوانند اطلاعات تماس و مشخصات کالای مورد نظر خود را در سایت قرار داده و یا به جستجو و بررسی کالاهایی که دیگران قرار داده اند بپردازند.
همچنین شما نیز می توانید پس از عضویت در وب سایت لوازم ماهیگیری ایده آل در قسمت اضافه کردن آگهی برای لوازم ماهیگیری کارکرده خود که قصد فروش آنرا دارید آگهی جدیدی ایجاد نمایید.
در صورتی که کالای شما فروش رفته است در قسمت آگهی های من وضعیت آنرا به فروش رفته تغییر دهید تا از تماس های غیر ضروری با شما پیشگیری شود.
چوب کپوری DAIWA  و چرخ کپوری DAIWA
چوب کپوری DAIWA  و چرخ کپوری DAIWAچوب کپوری DAIWA  و چرخ کپوری DAIWAچوب کپوری DAIWA  و چرخ کپوری DAIWA
تعداد 2 عدد چوب کپوری DAIWA مدل LONGBOW DF دو تکه 3.60 و تست پرتاب 3.5lb حلقه 50 تعداد 2 عدد چرخ کپوری DAIWA مدل BASIA QD دست دوم بسیار تمیز به صورت یکجا بفروش میرسد.
تلفن تماس:09196540456 محمودی
آدرس ایمیل:
قیمت:550000000 ریال
تعداد بازدید:2738
تاریخ آگهی:بیست و پنجم اردیبهشت 1396
وضعیت:موجود